ФОТО: Миколаївська міська рада

Олександр Сєнкевич підписав меморандум про співпрацю з ГО “Інститут законодавчих ідей”

Сьогодні, 28 вересня, у Києві під час міжнародного саміту мерів Олександр Сєнкевич підписав меморандум про співпрацю з ГО “Інститут законодавчих ідей” щодо проведення антикорупційної експертизи проектів нормативних актів Миколаївської міської ради.

Спільна робота допоможе здійснювати експертний аналіз рішень міськради, щоб виключити з них можливу корупційну складову, повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Виконавча директорка ГО «Інститут законодавчих ідей» Мартина Богуславець зазначила, що до проекту  долучились 6 міст України: Житомир, Київ, Львів, Тернопіль та Миколаїв, тривають переговори з Вінницею.

Наша громадська організація вже понад 6 років проводить антикорупційну експертизу законопроектів, які вносяться до парламенту. З тих, що ми перевірили, 15% мали дуже серйозні корупційні ризики. Наші зауваження врахував антикорупційний комітет, і цього року 17% законопроектів були зняті з розгляду. Таку позитивну практику ми хотіли б передати і на місцевий рівень. У 2020 році виникла ідея проведення антикорупційної експертизи проектів нормативних актів для міських рад, – зазначила Мартина Богуславець.

Олександр Сєнкевич висловив вдячність Мартині Богуславець за підтримку, зазначивши, що основна мета меморандуму – це впровадження додаткових заходів, які допоможуть попередити корупційні ризики при підготовці та прийнятті рішень. 

Нагадаємо, у Миколаєві відбулась дводенна стратегічна сесія, головна тема якої цифровізація освіти. В заході брали участь представники обласної, міської влади, а також заступник міністра освіти і науки України Артур Селецький. Учасники стратегічної сесії підписали Меморандум.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram