Міські служби прибрали з вулиць незаконні споруди

Як повідомили в департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції, два кіоски стояли занедбані. Власники мали їх прибрати самостійно після закінчення дії договору оренди землі. Але цього не сталося. Ще один МАФ власник розмістив у паркувальній кишені, звісно, без дозвільних документів. Нелегальну споруду знесли, а громадянину пояснили правила благоустрою.

Про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: