Міські депутати не дійшли згоди щодо посади секретаря комісії ЖКГ

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради не змогла обрати заступника голови комісії та секретаря.

Про це стало відомо під час засідання комісії 22 грудня, пряму трансляцію якої вело видання “НикВести”.

Голова комісії Дмитро Іванов, котрий є членом фракції “Пропозиція”, запропонував призначити заступником голови комісії Олександра Ковтуна від фракції «Партія Шарія». Однак таку пропозицію підтримали лише чотири депутати, тому вона була відхилена.

Очільник комісії подав на розгляд кандидатуру Юрія Степанця як секретаря, котрий є представником фракції «Слуга народу», проте такий варіант також не знайшов необхідної кількості голосів підтримки.

Після цього Дмитро Іванов оголосив, що засідання закривається, а депутати відправляються порадитись зі своїми фракціями.

У свою чергу, депутат від фракції “ОПЗЖ” Максим Невінчанний звинуватив частину депутатів у змові, стверджуючи, що вони хочуть розглядати тільки організаційні питання, а не запропоновані ним проекти.

Зі свого боку, Дмитро Іванов відповів, що без секретаря просто немає можливості вносити нові питання, оскільки для роботи комісії необхідно вести протокол.

Згідно з протоколом перше засідання має бути організаційним. Такий порядок написаний в Положенні про роботу комісій, – сказав Дмитро Іванов.

У підсумку голова комісії остаточно закрив засідання.

Нагадаємо, 22 грудня, постійна комісія з питань екології та природокористування, регулювання земельних відносин підтримали кандидатуру депутата Сергія Танасова на посаду секретаря.

Раніше повідомлялось, депутати Миколаївської міської ради підтримали кандидатуру Дмитра Фалька на посаду секретаря міськради. Він є представником фракції “Пропозиція”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram