Фото: НикВести

Депутати міськради обрали секретаря земельної комісії

22 грудня постійна комісія Миколаївської міськради з питань екології та природокористування, просторового розвитку містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин підтримала кандидатуру депутата Сергія Танасова на посаду секретаря.

Його кандидатуру висунув депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Розумний, передають “НикВести”.

Знаю його як порядну людину, яка може гідно виконувати функції секретаря цієї комісії, – зазначив депутат.

Кандидатуру Сергія Танасова підтримали 8 членів комісії з 9, сам він не голосував через конфлікт інтересів.

Водночас посада заступника секретаря залишається вакантною, оскільки першу кандидатуру висунув обраний секретар та закликав підтримати депутата від партії «Пропозіцiя» Анатолія Петрова.

Він не заплямований, він знає, що робити при відсутності голови комісії. Буде конструктивна робота протягом п’яти років, – cказав Сергій Танасов.

Проте лише чотири члена комісії підтримали Анатолія Петрова.

Іншу кандидатуру висунув «слуга народу» Олександр Розумний та запропонував, щоб заступником була Тетяна Кравчук, голова фракції «Партія Шарія». Та її також не підтримали.

Варто зазначити, що Сергій Танасов перед голосуванням вказав, що його партія не підтримає кандидатуру Тетяни Кравчук через «антиукраїнську політику її партії».

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради підтримали кандидатуру Дмитра Фалька на посаду секретаря міськради. Він є представником фракції “Пропозиція”.

Як відомо, 18 грудня на новообраний склад Миколаївської міської ради створив нову лічильну комісію. До неї увійшло шість депутатів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram