Міська рада подарувала військовим позашляховики та ордери на квартири

Приємні подарунки до свята. У День української морської піхоти представники Миколаївської влади передала військовим позашляховики та ордери на квартири. З почесною місією до  захисників, які тримають фронт на сході країни  прибули секретар міської ради Дмитро Фалько, перший заступник міського голови Віталій Луков та директор  «Миколаївелектротрансу» Юрій Сметана. Більше про подію дивіться далі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У День морської піхоти в Україні команда міської ради привітала миколаївських воїнів, які тримають фронт на Сході України. З нагоди свята військовим передали 6 позашляхових автомобілів, які були закуплені в рамках програми «Сприяння оборонній і мобілізаційній готовності міста Миколаєва на 2021-2023 роки».

Також у 2023 році міська рада затвердила «Програму забезпечення житлом військовослужбовців військових частин Миколаївського гарнізону». Цьогоріч на неї виділили 200 мільйонів гривень. Міська рада вже вручила воїнам 4 ордери на квартири, далі планують робили це систематично.

Допомога силам оборони, підтримка військовослужбовців та їхніх родин – на особистому контролі міського голови. За словами Олександра Сєнкевича, з бюджету міста виділяються кошти на придбання квартир тим воїнам, які проявили себе під час захисту нашої держави від російського агресора. 

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram