ФОТО: Володимир Зеленський у Facebook

Міносвіти розробляє стандарти фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України визначили основним розробником стандартів фахової передвищої освіти.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба МОН. Зазначається, що важливим етапом процесу розроблення стандартів став семінар-тренінг, який відбувся на початку листопада 2020 року.

Читайте також: У МОН затвердили правила прийому для навчання у вишах в 2021 році

“Відповідно до статті 8 Закону України “Про фахову передвищу освіту” Міністерство освіти і науки визначено основним розробником стандартів фахової передвищої освіти.

На виконання зазначеної норми закону сформовані сектор фахової передвищої освіти та науково-методичні комісії (підкомісії), які розпочали активну роботу, вже реалізуються важливі організаційні етапи на шляху створення нових стандартів фахової передвищої освіти”, – йдеться у повідомленні.

Стандарти готуються відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів фахової передвищої освіти, ухвалених наказом Міністерства від 13 липня 2020 року № 918 для кожної спеціальності.

Читайте також: У МОН затвердили правила прийому для навчання у вишах в 2021 році

Наразі науково-методичними підкомісіями вже розроблено три проєкти стандартів фахової передвищої освіти зі спеціальностей 073 “Менеджмент”, 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та 133 “Галузеве машинобудування”.

Раніше повідомлялось про те, що МОН спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram