МФК Миколаїв здобув розгромну перемогу над херсонським Кристалом

МФК Миколаїв у матчі 16-го туру Першої ліги знищив вдома МФК Кристал, забивши херсонцям шість голів.

Миколаївці забезпечили собі комфортний відрив ще в першому таймі, коли спочатку Порох, а потім Одарюк забили по голу.

У другому таймі у штрафній херсонців збили Кушніренка, і капітан МФК сам виконав пенальті – 3:0. У кінці зустрічі вийшов на заміну Войцеховський і відзначився тричі за три хвилини. Перший гол (86:06) він забив після далекої передачі зі своєї половини поля – форвард опинився в штрафній і перекинув воротаря. Потім миколаївці швидко перехопили м’яч, і в контратаці Войцеховський замкнув подачу з флангу (87:20).

Пішла ще одна атака – Одарюк прострілив у штрафний майданчик, звідки Войцеховський забив зблизька (89:19).

Нагадаємо, команда Іллі Близнюка наблизилася до лідируючої групи, здолавши житомирський клуб у матчі 14-го туру Першої ліги – 3:1.