Ілля Близнюк переграє Сергія Шищенко: МФК «Миколаїв» перемагає “Полісся”

Дубль Володимира Одарюка та гол Вадима Вітенчука, приносить МФК Миколаєву перемогу у матчі з  житомирським «Поліссям».

Команда Іллі Близнюка наблизилася до лідируючої групи, здолавши житомирський клуб у матчі 14-го туру Першої ліги – 3:1.

У попередньому турі команда Сергія Шищенка перемогла Гірник-Спорт (2 0) і підходила до зустрічі в гарному настрої, а ось Миколаїв в минулій грі розкатав нічию з Нивою (0:0).

На 16-й хвилині після подачі з кутового від футболіста “корабелів” Владислава Охрончука, з близької відстані зльоту пробив Володимир Одарюк – 0:1. Наприкінці першого тайму гості подвоїли свою перевагу. Після передачі захисника “Миколаєва” Богдана Куксенка, в межах штрафного майданчика пробив нападник Володимир Одарюк – 0:2. На початку другої половини гри господарі скоротили відставання: нападник “Полісся” Ярослав Галенко пробив з 18-ти метрів – 1:2.

На 75-й хвилині Вітенчук з-за меж штрафного майданчика пробив у нижній кут воріт господарів – 1:3.

Ілля Близнюк виграє битву за шість очок у колишнього тренера «Корабелів» Сергія Шищенко. Про усі перипетії цього поєдинку дивіться у програмі «Вперед Миколаїв».

Нагадаємо, у матчі 12-го туру Першої ліги в Дніпрі ВПК-Агро на стадіоні Метеор приймав Миколаїв. Команда Іллі Близнюка забила супернику чотири м’ячі.