МФК Миколаїв здобув першу перемогу у 2021 році, перегравши Альянс

Корабели на Центральному міському стадіоні впевнено розібрались з прямим конкурентом – 2:0.

МФК Миколаїв здобув важливу звитягу у поточному турі Першої ліги, перегравши Альянс – 2:0. Рахунок у матчі було відкрито у першому таймі – відзначився Одарюк після передачі Кравченка і скидки Сули.

Ще до перерви Альянс, у складі якого вийшли декілька екс-гравців Миколаєва (Важинський, Рогозинський, Загинайлов, Лучик і Піднебенний) був змушений через травму змінити Осадчого на Шевченка. І саме через цю зону відбувся другий гол. Контратаку господарів вдалим верховим пасом завершив Одарюк, а Кравченко легко переправив м’яча у сітку.

Другий тайм був зовсім іншим. Гості не змогли створити бодай декілька натяків на гольові моменти, а Миколаїв впевнено “засушив” гру до перемоги. Відзначимо, що Альянс матч догравав у меншості після вилучення Шевченка.

2:0 – МФК Миколаїв здобуває першу перемогу у 2021 році і підіймається на шосте місце у турнірній таблиці Першої ліги. У наступному турі підопічні Іллі Близнюка зіграють з луцькою Волинню.

МФК Миколаїв — Альянс (Липова Долина) – 2:0

Голи: Одарюк, 39, Кравченко, 45+1