МФК Миколаїв на виїзді поступився Металісту 1925

Корабели відновили сезон Першої ліги з мінімальної поразки у Харкові – 0:1.

Весняна частина сезону відмінно мотивує. Вже знаючи про три поспіль перемоги Миколаєва, а також розгроми, учинені скромним суперникам Агробізнесом і Волинню, харківський Металіст 1925 виходив на поле з думками тільки про перемогу, про що пише Sport Arena.

Суперник не давав приводів для вальяжності — МФК Миколаїв раніше вже відбирав очки у харків’ян, склад у команди міцно збитий, добротний, а в турнірній таблиці вона зовсім поруч — з триочковим відставанням.

Vеталіст 1925 почав просто-таки ураганно. Один тільки Дерек тричі за стартовий відрізок гри вибігав на воротаря-дебютанта Бубенцова, але героєм дебюту гри виявився зовсім не він. На лівому фланзі знову увімкнув швидкість Дмитренко, і коли його оточили суперники, Охрончук збив спритного вінгера. Штрафний подав екс-півзахисник миколаївців Батюшін, а ударом головою відгукнувся на верховий м’яч Шершень. Як і в матчі першого кола, універсал харків’ян забив у ворота Миколаєва — 1:0.

Але МФК Миколаїв виявився не таким уже простим. Та й є сенс проводити паралелі з матчем Металіст 1925 — Альянс, коли господарі швидко забили (навіть двічі), але потім послабили хватку. Гості досить небезпечно атакували по всій ширині: намагався пробити боковими ножицями Войцеховський, виходив на удар Одарюк, а Паламар із Сулою били з різних дистанцій.

Двічі воротар господарів Сидоренко тягнув досить складні удари, а ще в одному випадку Сула запустив точно в поперечину — як тут не згадати, що форвард миколаївців раніше грав за Металіст 1925… Ще до перерви харків’яни відповіли на ці моменти ще однієї швидкісною атакою, але Савін після пасу Дерека надто зблизився з Бубенцовим і просто не мав простору, щоб його переграти. Так що бадьорий перший тайм з єдиним голом залишав відмінні шанси на видовищну другу половину гри.

І очікування виправдалися. Вже незабаром після перерви МФК Миколаїв дивом не відігрався, коли Кравченко на дальній штанзі в дотик бив після прострілу Кулініча — і влучив у штангу з крокової доступності.

Не відсиджувалися в обороні і харків’яни. Можна згадати відразу кілька моментів із загостреннями від Блажка, що вийшов на заміну, Дерека і Дмитренка — але Бубенцов грав на куражі, яскраво і самовіддано, не боячись і кидатися в ноги суперникам з ризиком травми, і вибігати далеко в поле. До речі, молодий форвард харків’ян сподобався — Блажко давав адресу, відкривався — і, до речі, ще раз міг забивати завдяки ось цим якостям.

Не сказати, що спокійно, але Металіст 1925 докотив м’яч до потрібного результату. Витримавши штурмові атаки суперників (особливо в першому таймі), а також загострення свіжих гравців Миколаєва — благо, той же Солдатов пробив не так небезпечно, як вимагала позиція. 31 очко набирає харківський клуб і принаймні на добу посуває Верес з третього місця.

Металіст 1925 (Харків) — МФК Миколаїв — 1:0

Гол: Шершень, 13

Металіст 1925 (стартовий склад): Сидоренко, Жичиков, Ткачук, Шершень, Западня, Кольцов©, Савін, Голодюк, Батюшин, Дмитренко, Дерек. Запасні: М.Коваленко, Дьяков, Ченбай, Цвіренко, Резепов, Ндукве, Криськів, Холод, Пономар, Блажко, Савіцький. Головний тренер: Валерій Кривенцов.

Миколаїв (стартовий склад): Бубенцов, Кулинич, Парцванія, Порох, Мельничук, Охрончук, С.Кравченко©, Одарюк, Паламар, Войцеховський, Д.Сула. Запасні: Ситников, Куксенко, Росляков, Солдатов, Нечипоренко, Прядун, Березянський, Кушніренко, Попов. Головний тренер: Ілля Близнюк.

19:00, Харків, ОСК «Металіст»