МФК Миколаїв у скандальному матчі не втримав перемогу над Агробізнесом

Третю перемогу поспіль у Першій лізі для команди Іллі Близнюка “відібрала” помилка Агаларова та арбітриня Анастасія Романюк.

Миколаїв розпочав гру у незвичній для себе схемі – номінально гості вийшли з п’ятьма захисниками: Ляшевський та Ульянов діяли на флангах, а у центрі вийшли Березянський, Парцванія та Порох. Центр поля залишився за Охрончуком та Вітенчуком, лінію півзахисту доповнили Зарічнюк та Паламар, а у нападі маякував Яворський.

Перший небезпечний момент у матчі привів до забитого м’яча. 20-та хвилина: Охрончук переводить м’яча на фланг, а сам робить рейд до штрафної. Навіс Зарічнюка знаходить саме опорника Корабелів – є дебютний гол Охрончука за Миколаїв!

Дивіться також: Хет-трик Вадима Яворського у ворота ФК “Металіст 1925”

Через три хвилини Агробізнес відігрався. Семенець розібрався в ситуації, пробивши Агаларова (забитому м’ячу передував підкат Ляшевського, від якого м’яч і відскочив до Семенця). Цей гол викликав бурю емоцій у коуча гостей Іллі Близнюка: виявилось, що аут, з якого розпочалась гольова атака, було проведено абсолютного не з того місця, де м’яч покинув межі поля. За свою поведінку Близнюк спершу був покараний попередженням, а за декілька хвилин арбітриня Анастасія Романюк видалила Близнюка з-за меж технічної зони Миколаєва.

У другому таймі Миколаїв заволодів ініціативою та намагався нав’язати супернику свою гру. Агробізнес діяв тільки через контрнаступи, проте вдалими їх назвати важко. А ось гості зуміли витиснути максимум зі свого натиску: свіжий Кравченко залишив ні з чим Юхимовича та Дідика, увійшов до штрафної та віддав точний пас на Яворського – 2:1!

Дивіться також: МФК «Миколаїв» поступається своєму головному конкуренту та лідеру першості

Агробізнес полетів відіграватись. Курило з-за меж штрафної – стійка. Постріл Петрова – у грі Агаларов, який перевів м’яча у каркас воріт. Корабели зривали темп гри замінами – з’явились Черепущак, Росляков та Біневський. Проте втримати перемогу миколаївці не змогли. На 89-й хвилині помилився Агаларов і з декількох метрів гол у ворота гостей забив Когут. Відзначимо, що й цей гол вийшов з присмаком скандалу, адже під час гольової атаки Кравченко потребував медичної допомоги і не міг взяти участь у ігровому епізоді.

Матч завершився невеликою штовханиною після фолу Біневського, а фінальний момент гри – вилучення Кравченко за розмови. На табло ж залишились ті самі цифри – 2:2.

Агробізнес – МФК Миколаїв – 2:2
Голи: Семенець, 23, Когут, 89 – Охрончук, 20, Яворський, 67.

Агробізнес (старт): Мозіль, Дідик, Думанюк, Когут, Курило, Юхимович, Гагун, Семенюк, Бойчук, Кухарук, Семенець. Запасні: Артим, Воробей, Слотюк, Захарченко, Груша, Когут, Палюх, Козьбан, Черненко, Іванченко, Косівський, Петров. Головний тренер: Олександр Чижевський.

МФК Миколаїв (старт): Агаларов, Порох, Парцванія, Березянський, Ульянов, Ляшевський, Вітенчук, Охрончук, Паламар, Зарічнюк, Яворський. Запасні: Шеліхов, Росляков, Швець, Біневський, Войцеховський, Черепущак, Кравченко, Куксенко, Ковальов. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Вилучення: Близнюк, 30 (головний тренер), Кравченко, 90+4.

Нагадаємо, у домашньому матчі 27-го туру Першої ліги МФК Миколаїв сенсаційно обіграв харків’ян завдяки хет-трику Яворського.