МФК Миколаїв розтрощив Черкащину в останньому матчі сезону

Підопічні Іллі Близнюка у 30-му турі Першої ліги не залишили жодних шансів Черкащині, перегравши суперників з рахунком 4:0.

Зі стартових хвилин Миколаїв заволодів ініціативою – перший момент відбувся на п’ятій хвилині, коли Попов увійшов до штрафної та пробив над поперечкою. А через чотири хвилини гості повели у рахунку – Паламар віддав неймовірну передачу на Ляшевського з центра поля, а захисник Корабелів чітко пробив головою – 1:0!

Корабели продовжили тиснути на суперників. Свої моменти не реалізували Попов, Паламар, Войцеховський, Швець… На 26-й хвилині підопічні Іллі Близнюка збільшили перевагу: знову гольовою передачею відзначився Паламар, а своє прізвище у протокол вписав Войцеховський – 2:0.

По перерві Миколаїв продовжив атакувальні дії. На 60-й хвилині гості провели третій м’яч – Ляшевський знайшов Паламара, а форвард Корабелів зняв “павутинку” з верхнього кута воріт Тимофєєва – 3:0. Фінальну крапку у грі поставив Войцеховський, реалізувавший вихід віч-на-віч після передачі Каведяєва.

МФК Миколаїв завершив сезон у Першій лізі на 11-й позиції. Черкащина фінішувала останньою та зіграє у перехідних матчах з рівненським Вересом за зберення прописки у другому за силою футбольному дивізіоні країни.