МФК Миколаїв на виїзді обіграв Балкани. ВІДЕО

24-го липня в селі Зоря Одеської області, на стадіоні імені Бориса Тропанця МФК Миколаїв у 26-му турі переміг ФК Балкани.

Обидві команди почали з активних дій. В середині першого тайму Платунов заробив пенальті в боротьбі з Зарічнюк, але з “точки” не переграв Агаларова. Також небезпечними ударами відзначилися Яворський (у гостей) і Фаюк (у господарів) – в моменті останнього м’яч з лінії воріт Корабелів виніс Березянський.

У другому таймі миколаївці почали з удару в падінні від Черепущак і моменту Яворського. Балкани показали зуби – пальнув Фаюк, але Агаларов на місці.

Втім, миколаївський кіпер нічого не зміг зробити після фантастичного удару від Костянтина Пархоменко на 58-й хвилині – 1: 0.

Корабелів, їм швидко вдалося повернутися в гру. Простріл вийшов Кравченко і гол від Паламара – екс-гравець Балкан демонстративно не святкував гол у ворота свого попереднього клубу.

Розв’язка наступила в останні 15 хвилин. Героєм зустрічі став саме Кравченко – топ-заміна від Іллі Близнюка. Спершу Сергій вивів на ударну позицію Войцеховського і вінгера Миколаєва вдалося заробити пенальті – Кушніренко пробив в лівий від себе кут, а Лободров стрибнув у правий.

А в компенсований час Кравченко міг забивати сам, але після його удару м’яч влучив у штангу. На добиванні виявився Ляшевський – 3: 1 за МФК Миколаїв.

Балкани – МФК Миколаїв – 1: 3 (0: 0)

Балкани (СТАРТ): Лободров, Лукас, Луїс Фернандо, Тропанец, Ільницький, Юречко, Пархоменко, Платунов, Фаюк, Николишин, Серденюк. Запасні: Златов, Лукаш, Демський, Пенов, Болокан, Сілва Роша, Сидоренко, Опря, Шуховцев. Головний тренер: Андрій Пархоменко

МФК Миколаїв (СТАРТ): Агаларов, Ляшевський, Кушніренко, Березянський, Ульянов, Вітенчук, Охрончук, Черепущак, Паламар, Зарічнюк, Яворський. Запасні: Шеліхов, Куксенко, Кравченко, Парцванія, Войцеховський, Ковальов, Біневський, Швець, Росляков. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Голи: Пархоменко, 58, Паламар, 65, Кушніренко, 76 (пен.), Ляшевський, 91.

Нагадаємо, корабели під керівництвом Іллi Близнюка провели ще одну гру у поточному чемпіонаті Першої ліги. МФК Миколаїв не зміг перемогти лідера Першої ліги «Інуглець».