МФК Миколаїв-2 розпочав підготовку до нового сезону Другої ліги

Команда Миколи Попелишко повернулась до тренувань вперше за чотири місяці – старт нового чемпіонату заплановано на початок вересня.

МФК Миколаїв-2 розпочав учбово-тренувальні збори до нового сезону Другої ліги. Головний тренер миколаївського дублю Микола Попелишко запевнив, що для повноцінної підготовки команді знадобиться не більше п’яти тижнів.

Дивіться також: МФК Миколаїв сенсаційно обіграв харківський Металіст 1925

«Під час карантину футболісти щодня отримували завдання на індивідуальні тренування. Звіт про виконану роботу і відео-фрагменти з тренувань хлопці, відправляли до загального чату, також щодня здійснювався контроль ігрової ваги”.

“Нам повинно вистачити чотири-п’ять тижнів для того, щоб підготуватися до чемпіонату України. В першу чергу ми будемо працювати над підвищенням функціональних можливостей організму”, – розповів Попелишко у інтерв’ю прес-службі МФК Миколаїв.

Нагадаємо, що чемпіонат 2019/20 рр. було призупинено через пандемію коронавірусу. МФК Миколаїв-2 фінішував на сьомому місці. Старт нового сезону Другої ліги заплановано на початок вересня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram