МФК Миколаїв впевнено переміг Кремінь. ФОТО

Автор фото: Каріна Олійник

15 травня на Центральному міському стадіону Миколаєва МФК Миколаїв впевнено обіграв Кремінь у 26-му турі Першої ліги.

На старті матчу перевагою заволоділи господарі, проте довгий час не могли втілити це в небезпечні моменти.

На 38-й хвилині все ж одна з атак Миколаєва виявилася результативною – по лівому флангу прорвався Богдан Порох і зробив навіс, а удар головою в кут завдав Володимир Одарюк – 1:0 на користь МФК.

У дебюті другого тайму “Миколаїв” заробив право на пенальті і Богдан Кушніренко з точки не схибив  – 2:0.

Реальний шанс забити третій м’яч господарів знову мав Войцеховський, але пробив над воротами після виходу один на один.

МФК Миколаїв – Кремінь (Кременчук) – 2:0 (1:0)
Голи: Одарюк, 38, Кушніренко, 53 (пен.)

МФК Миколаїв (стартовий склад): Бубенцов, Парцванія, Порох, Кулінич, Ульянов, Охрончук, Кушніренко, Одарюк, Куксенко, Кравченко, Яворський. Запасні: Закорський, Войцеховський, Нечипоренко, Прядун, Сула, Мельничук, Паламар, Росляков, Попов. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Кремінь (стартовий склад): Данкович, Мілесін, Курелех, Головко, Мягков, Демченко, Івахно, Дудка, Бичков, Білоус, Галата. Запасні: Олійник, Кучеренко, Сантос, Мурашов, Кривенко, Молько, Пуди. В.о. головного тренера: Сергій Свистун.

Нагадаємо, 7 травня, на Центральному міському стадіоні відбувся матч 25-го туру Першої ліги. МФК Миколаїв приймав одеський Чорноморець за присутності вболівальників.