МФК Миколаїв не втримав перемогу над Чорноморцем: яскраві моменти матчу

Автор фото: Каріна Олійник

У п’ятницю, 7 травня, на Центральному міському стадіоні відбувся матч 25-го туру Першої ліги. МФК Миколаїв приймав одеський Чорноморець за присутності вболівальників.

Під кінець першого тайму, на 40-й хвилині, рахунок відкрив Владислав Охрончук.  Захисники гостей вели рядову перепасовку з воротарем. Поки Підківка брав м’яч і готувався пасувати, Владислав пішов у підкат і відправив м’яч у порожні ворота – 1:0.

Вже в компенсований час Чорноморець зміг зрівняти рахунок. Артур Авагімян приніс своїй команді нічию, вдало зреагувавши на відскік у воротарському суперника після подачі кутового.

Миколаїв – Чорноморець 1:1 (1:0)
Гол
: Охрончук (39) – Авагімян (90+3)
Миколаїв: Бубєнцов, Ульянов, Парцванія, Порох, Кулініч, Росляков, Охрончук, Кравченко, Одарюк, Куксенко, Паламар.
Чорноморець: Підківка, Путря, Мікіцей, Горопевшек, Мельничук М., Вачіберадзе, Кравченко, Козак, Авагімян, Брагару, Штогрін.

Нагадаємо, мінімальна перемога над Прикарпаттям дозволила “Корабелам” повернутися до п’ятірки кращих у Першій лізі України.