Мешканці села Галицинове розповіли, як щодня потерпають від російських обстрілів

Щодня село Галицинове потерпає від обстрілів російської армії. Нещодавно окупанти нанесли удар по місцевій школі та приватному сектору. Кореспондентам ТРК «МАРТ» вдалося поспілкуватися з місцевими жителями, які щодня стають свідками ворожих злочинів. 

Ситуація стала гіршою. Раніше ми просто відчували страх, бо знали, що десь поряд йдуть бої. А тепер постійно «летять» касети, ракети… Дуже тяжко нам. Буквально вчора був один день і ніч, коли не було обстрілів, — зазначає місцева жителька Римма.

Своїми бомбардуванням рашисти намагаються провести так звану «демілітаризацію» мирного села. Для них не важливо те, що тут відсутні будь-які військові чи стратегічні об’єкти. Нещодавно під вогонь потрапила місцева школа.

Кілька днів тому ворожий снаряд також «денацифікував» житловий будинок і гараж. Власник Валентин живе у Миколаєві, у село приїздить, аби нагодувати господарство. Чоловік зізнається, тепер доводиться ще й ліквідовувати наслідки ворожої атаки. 

Розбомбили будинок мами, те ж саме стало із місцевою школою та сусідніми будинками. Останнім часом дуже часто «прилітає». Сусідку мою завезли позавчора у лікарню з пораненням від осколків. Голова, рука і спина був в осколках, внаслідок вибуху «касети» у її дворі. Жінці довелося робити операцію, — розповів Валентин.

Валентин

Чоловік зізнається, на щастя у момент обстрілу в його батьківському будинку нікого не було, тож постраждалих немає. А ще співчуває людям, які живуть у Галициновому постійно і не можуть виїхати подалі від щоденної небезпеки.

Нагадаємо, у ніч на 1 липня одна з російських ракет, випущених із літака, вдарила у житловий будинок на Одещині. Інша ракета прилетіла базою відпочинку в Білгород-Дністровській районі.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram