Мер Миколаєва поділився підсумками щодо протидії коронавірусу за 31 березня

Олександр Сєнкевич у щоденному вечірньому ефірі прозвітував перед мешканцями Миколаєва про результати протидії коронавірусу в місті за вівторок, 31 березня.

У першу чергу міський голова звернув увагу, що незважаючи на карантин, у посиленому режимі продовжує працювати служба у справах дітей Миколаївської міської ради. Адже внаслідок тривалого перебування вдома дорослого населення разом із дітьми вже призводить до випадків домашнього насильства, тому є нагальна необхідність у протидії таким інцидентам.

Сьогодні відбувся селектор з президентом та головами облдержадміністрацій. Було повідомлено, що вчора прибув ще один борт з апаратами ШВЛ (прим. ред. – штучної вентиляції легень), обладнанням, засобами індивідуального захисту для наших медиків. І також частина цих засобів пішла для бізнесу, щоб вони розходились по аптеках, – зазначив Олександр Сєнкевич.

Дивіться також: Ірина Шамрай відповіла на питання глядачів про ситуацію з COVID-19 в Миколаєві

Мер Миколаєва не обійшов увагою ситуацію навколо ринків, робота яких у зв’язку з карантином була обмежена, а в деяких місцях припинена. Олександр Сєнкевич повідомив, що сьогодні головний санітарний лікар України Віктор Ляшко видав рішення про низку заходів щодо контролю перебування на таких ринках людей. За словами міського голови, йдеться про контрольно-пропускний режим, дотримання особливих санітарних норм, обмеження кількості людей (одна особа на 20 квадратних метрів) та відстані не менше у півтора метра між покупцями тощо.

Окрім цього, Олександр Сєнкевич відповів на запитання жителів міста, які вони ставили йому під час ефіру.

Нагадаємо, в Україні 549 підтверджених випадків COVID-19.

Раніше повідомлялось, в інфекційних лікарнях Миколаївської області перебуває 6 осіб із підозрою на COVID-19.

Як відомо, у Миколаєві надають допомогу самотнім пенсіонерам.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram