Фото - ФБУ

МБК Миколаїв розгромно поступився Київ-Баскету

Миколаїв у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч нічого не зумів вдіяти з лідером турнірної таблиці – 65:101.

Кияни вже на початку зустрічі змусили суперника наздоганяти. Не надто форсуючи події, різниця все ж стабільно підтримувалася на користь господарів, повідомляє ФБУ.

Кияни за першу половину переважали миколаївців майже за всіма показниками. Незначна перевага остей на підбираннях нівелювалася значно більшою кількістю втрат. Відтак на велику перерву господарі мали 11 очок запасу. Найбільший внесок у загальний доробок команди зробив Джейкобсон, який за першу половину набрав саме 11 очок. У миколаївців його переслідував Едріан – 10 очок.

Кияни і надалі продовжили контролювати гру. Згодом результативного Джейкобсона підтримав Мішула, додавши серед іншого чотири з п’яти влучань з-за дуги. На заключну чверть різниця в рахунку сягнула 15-ти очок. Та разом з цим гостей, схоже, стали залишати сили.

Нічого подібного на вирішальні спроби відігратися миколаївцям не вдалося організувати. Натомість кияни впевнено рвонули вперед, перетнувши в підсумку позначку в 100 набраних очок. Перемога стала для киян 11-ю поспіль зі старту чемпіонату.

Найрезультативнішим на майданчику став легіонер киян Майкл Джейкобсон – 24 очка, 12 підбирань. У наступному поєдинку Київ-Баскет має зіграти 17 грудня на своєму майданчику проти Будівельника. Миколаїв 13 грудня має за розкладом матч в Тернополі.