Фото - Українська Суперліга

МБК Миколаїв вдома поступився Харківським Соколам

МБК Миколаїв приймав Харківські Соколи в заключному матчі 5-го ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Команди провели динамічну стартову чверть. У Миколаєва перші 8 очок набрав капітан Андрій Кальніченко, а у Соколів 11 балами за чверть та 3 влучними триочковими (100%) відзначився Майк Девіс, повідомляє сайт Української Суперліги.

Соколи продемонстрували якісний напад: хороша реалізація триочкових та рух м’яча нівелювали невеличку перевагу господарів на підбиранні та дозволили гостям отримати +4 після першої чверті.

Харків’яни втримали лідерство у другій чверті. Команда Валерія Плеханова продовжувала демонструвати якісну гру в нападі та краще захистилася. Корабели, реалізувавши 37% кидків з гри та припустившись 7 втрат за першу половину, отримали 11 очок відставання перед великою перервою.

У третій чверті Миколаєву вдалося додати у нападі: команда Арніса Вецвагарса набрала 23 очки, хороший відрізок провів Вокер. Але в захисті корабели третю чверть поспіль пропустили більше 20 очок і виправити ситуацію на своїй половині майданчика господарям не вдалося. Перед заключною чвертю перевага Соколів сягала 11 очок і гості зуміли втримати лідерство до фінальної сирени.

Корабелам вдалося на екваторі четвертої чверті скоротити відставання до 6 очок, але на більше команди Вецвагарса не вистачило. Соколи встояли у рівній другій половині, повернули собі двозначну перевагу та здобули перемогу з рахунком 82:71.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

24 жовтня. Миколаїв, СК Надія

Миколаїв — Харківські Соколи 71:82 (19623, 15:22, 23:23, 14:14)

Миколаїв: Вокер 20 + 10 передач, Кальніченко 12 + 11 підбирань, Барніс 6 + 7 підбирань, Ніксон 5, Тіщенко 0 — старт, Деніел 18 + 4 підбирання, Дубоненко 6, Хохоник 2, Рокас 2, Кожем’якін 0

Соколи: Девіс 19 + 4 підбирання + 4 передачі, Глєбов 12, Зечевіч 11 + 14 підбирань, Граф 9 + 8 передач, Шевченко 6 — старт, Нікітін 9, Магоні 8 + 6 підбирань, Буренко 5 + 5 передач, Сіммонс 3, Нємцу 0