Фото - Суперліга

МБК Миколаїв програв “битву аутсайдерів” Черкаським Мавпам

Черкаські Мавпи здобули непросту перемогу над Миколаєвом 81:71, переломивши хід гри у другій половині.

Команди почали без розвідки в швидкому темпі, але відчувалось, що це матч аутсайдерів – за першу половину гри і Черкаські Мавпи, і Миколаїв допустили до 10 втрат, а за весь матч на двох число втрат досягло 34, пише сайт Суперліги.

При цьому гравці Миколаєва влучали краще – 46% проти 38%, плюс показали чудову реалізацію штрафних – 93% (14 з 15). Це дозволило вже в кінцівці першої чверті гостям відірватись на 8 очок (16:24), а до великої перерви створити ще комфортнішу перевагу (35:47).

У третій чверті Черкаським Мавпам вдалось переломити хід гри і за наступні 10 хвилин максимально приблизитись до суперника – 53:55. А на початку останньої чверті господарі вишли вперед і вже Миколаїв опинився у ролі наздоганяючих.

Втім, з цією роллю гості не впорались – останню хвилину команди почали при +9 для Мавп і ця перевага господарів зрештою збільшилась до 10 очок.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

18 грудня, Черкаси

Черкаські Мавпи — Миколаїв 81:71 (16:24, 19:23, 18:8, 28:16)

Черкаські Мавпи: Кольченко 9, Ткаченко 16 + 6 підбирань, Дугат 22 + 8 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення, Максвелл 9 + 7 підбирань, Сергеєв 6 – старт; Первіс 15, Хамільтон 2, Попов 0, Конате 2

Миколаїв: Херст 10 + 5 підбирань, Волкер 17 + 7 підбирань + 8 передач + 4 перехоплення, Кальніченко 6, Радуніч 10 + 6 підбирань, Бріджман 5 + 6 підбирань – старт, Дубоненко 13, Барніс 5 + 5 підбирань, Заплотинський 3, Кожемякін 2, Тіщенко 0, Хохоник 0