Масштабна заміна тепломереж у Миколаєві: Олександр Сєнкевич розповів подробиці

У Миколаєві вже розпочали підготовку до зими, аби вчасно й стабільно розпочати новий опалювальний сезон.

Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ».

Комунальники з КП «Миколаївоблтеплоенерго» проводять заміну тепломереж у Заводському районі. За словами мера Олександра Сєнкевича, роботи тривають на ділянці, яка забезпечує теплом понад 10 тисяч мешканців, серед яких — жителі 67 багатоповерхівок, а також вихованці двох гімназій і двох дитсадків.

Сьогодні ми готуємо місто до наступного опалювального сезону. В місті проводиться велика кількість роботи по заміні мереж. Минулого року ми прийняли велику кількість мереж від Миколаївської ТЕС на баланс нашого комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго». В тому часі зараз замінюємо ці труби. Труби міняються повністю цілком, великими відрізками, жодних латок ми не ставимо. Дякуючи нашим партнерам, ми отримали і нову техніку, і труби, і зараз використовуємо їх для того, щоб покращити пуск і проходження наступного опалювального сезону. Дякую всім, хто долучився, дякую нашим працівникам «Миколаївоблтеплоенерго» за те, що вони якісно і швидко виконують свою роботу.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: