ФОТО: Офіс президента

Люди без масок, як п’яні водії на дорогах – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що штрафи за порушення карантинних вимог, у тому числі за відсутність масок, є важливими, однак краще було б, якби українці самі зрозуміли власну відповідальність за своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Про це він сказав у межах Всеукраїнського форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді”.

Президент заперечив твердження журналістки, що штрафи “не працюють”.

Я б не сказав, що штрафи не працюють. Штрафують тисячі людей — я щотижня отримую інформацію на нашій нараді. Штрафи є, але в принципі все ж в голові у людини. Інформаційно ми повинні працювати разом, щоб вони усвідомлювали загрозу. Це ж як людина, яка напідпитку їде по дорозі. Питання ж не у тому, що тільки вона може загинути, а й у тому, що через неї можуть загинути інші люди. Тому потрібна відповідальність, — сказав Зеленський.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський планує вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 разом з військовослужбовцями після того, як вакцину отримають українські медики. 

Раніше повідомлялось, Володимир Зеленський пообіцяв скасувати карантинні обмеження в Україні для тих, хто вакцинується або перехворів COVID-19. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram