Фото: Leopolis.news

Львівські лікарі вилікували дівчинку від рідкісного захворювання, викликаного коронавірусом

Шестирічну жительку міста Самбір Львівської області вилікували від рідкісної хвороби – Кавасакі, викликаної коронавірусом COVID-19.

На сьогодні дівчинка вже вдома – її виписали із Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Львова. Життю дівчинки ніщо не загрожує. Раніше у неї виявили педіатричний мультисистемний запальний синдром (синдром Кавасакі), який з’являється у дітей як наслідок перенесення коронавірусу. Це перший випадок захворювання в Україні, повідомляє Leopolis.news.

Дівчинку спочатку привезли у Львівську обласну дитячу лікарню через сильний біль у животі. Лікарі виключили можливість апендициту та іншої патології і направили в обласну інфекційну лікарню через виявлений висип на кінцівках.

Там лікарі теж виключили наявність інфекції і запідозрили хворобу Кавасакі. Після цього юна пацієнтка опинилась у Західноукраїнському дитячому медцентрі Львова.

Медики не приховують, що їх насторожив стан та вік дівчинки – 6 років, бо хвороба Кавасакі вражає менших дітей. Світло пролила мама, повідомивши лікарів, що близько місяця тому її донька перенесла пневмонію. Аналіз на виявлення антитіл до COVID-19 підтвердив, що дівчинка таки перенесла цю недугу, – пише видання.

Зараз дівчинка перебуває в нормальному стані, хвороба не передається іншим. Вона загрожує ураженням артерій серця в разі несвоєчасного виявлення. Цих ознак у дитини не виявили, а в подальшому вона буде проходити періодичні обстеження.

Нагадаємо, у директора КП «Миколаївелектротранс» Володимира Євтушенка підтвердився діагноз COVID-19. На підприємстві спалах захворювання.

Пізніше стало відомо, що начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай офіційно підтвердила інформацію, щодо діагнозу COVID-19 у директора КП «Миколаївелектротранс», депутата Миколаївської міської ради Володимира Євтушенка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram