ФОТО: Новинарня

“Луна 333”: у мережі з’явився фільм про 26-ту артилерійську бригаду. ВІДЕО

“Луна 333” – назва документального фільму про бойовий шлях 26-ї артилерійської бригади ЗСУ імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Стрічка розповідає про участь гармашів 26 абр у російсько-українській війні, адже бійці частини накривали своїм вогнем ворога по всій лінії зіткнення, пише Новинарня.

Де були ми, там завжди було вчасно і в ціль! У 2014-му і 2015-му наші підрозділи виконували бойові завдання від Станиці Луганської до Чаплинки. Завдяки нашій роботі зупинялись колони, знищувались техніка й особовий склад проросійських терористів, – каже у фільмі генерал-майор Андрій Маліновський, котрий командував 26-ю бригадою з 2011-го по 2018 роки.

Стрічку було представлено на сході України під час урочистостей з нагоди шостої річниці визволення Слов’янська, Краматорська і Бахмута (26-та брала безпосередню участь у тих боях), а також до 16-го дня народження бригади, який традиційно святкують 5 липня.

В основу фільму “Луна 333” лягли історії із книги “Вогнем та залізом”, яку написали Михайло Жирохов і пресофіцер бригади Олег Калашніков. Автором сценарію стрічки став Калашников.

Назва фільму має артилерійський підтекст. “Триста! Тридцять! Три!” – це команда на вогонь залпом, коли одночасно стріляє ціла батарея і вражає велику площу. Таких залпів було багато в цій війні, і відлуння від них втілилися в історії героїв документальної стрічки.

https://www.facebook.com/26abr/videos/2582224718761436/

Нагадаємо, французький співак Поль Манондіз присвятив пісню відомому українському оперному співаку та Герою України Василю Сліпаку, якого вбили роcійськi загаpбники 29 червня 2016 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram