ФОТО: Hromadske

“Герої не вмирають!”: у Франції присвятили пісню загиблому воїну на Донбасі

Французький співак Поль Манондіз присвятив пісню відомому українському оперному співаку та Герою України Василю Сліпаку, якого вбили роcійськi загаpбники 29 червня 2016 року.

Манондіз виконав “Місяць на небі” у тій же тональності, що його виконував всесвітньо відомий український співак та громадський діяч Анатолій Солов’яненко, повідомляє Depo.ua з посиланням на Youtube-канал MVUA.

До четвертих роковин трагічної загибелі у бою з російськими окупантами видатного оперного співака, добровольця та патріота Василя Сліпака я підготував свою версію давнього українського романсу “Місяць на небі”. Коли я уперше почув цю пісню, а згодом побачив відеозапис, як її співає Василь, мене не полишала думка, що я теж маю спробувати заспівати її, щоб у такий спосіб віддати шану цьому видатному Українцю, який певний час був солістом Паризької національної опери… Герої не вмирають! – сказав французький співак.

Нагадаємо, письменник Сергій Жадан та журналіст Руслан Горовий випустили пісню, присвячену 15-річному активісту Данилу Дідіку, який загинув внаслідок теракту у Харкові у 2015 році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram