Фото: Максим Гучек / БелТА / ТАСС

Лукашенко затвердив закон, який дозволяє відключати зв’язок в Білорусі

Білоруський президент Олександр Лукашенко підписав закон, який дозволяє відключати зв’язок по всій країні. Як йдеться в документі, такі заходи можуть бути вжиті в разі загрози національній безпеці.

Про це пише БЕЛТА.

Повідомляється, що для запобігання ситуацій, які створюють загрозу національній безпеці Білорусі, можуть бути вжиті заходи щодо обмеження роботи мереж електрозв’язку. Зокрема, мова йде про скорочення часу, обсягів їх використання або зміну режимів роботи. Також дозволяється тимчасове припинення роботи мереж зв’язку.

Також повідомляється, що повноваження з управління мережею електрозв’язку загального користування надаються оперативно-аналітичному центру при президенті Білорусі. Невиконання операторами вимог про відключення зв’язку буде грубим порушенням, їм загрожуватимуть санкції аж до позбавлення ліцензії.

Нагадаємо, після виборів президента в країні почались масові протести, під час яких правоохоронці використовували гумові кулі, світлошумові гранати.

Раніше повідомлялось, в Україні створили фонд допомоги постраждалим білорусам. Він передбачає допомогу учасникам акцій протесту, членам виборчих комісій, що не брали участі у фальсифікаціях, а також працівників ОМОНу, що не стали застосовувати силу проти протестувальників.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31