Логістика через одеські порти допомагає миколаївському бізнесу не збанкрутувати – Кім

Регіони, віддалені від лінії фронту, наразі в повній мірі проводять посівну.

Логістика через одеські порти в рамках «зернової угоди» допомагає миколаївському бізнесу не збанкрутувати, але це не стимулює до початку нової посівної кампанії. Про це сказав голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ 5 жовтня.

«Те, що у нас працює логістика через одеські порти і миколаївці везуть збіжжя в рамках «зернової угоди», допомагає не втратити попередній врожай і не збанкрутувати нашому бізнесу. Але це не зовсім стимулює фермерів, щоб почати нову посівну кампанію. Через військові ризики», – сказав Кім.

Проте, за його словами, регіони, віддалені від лінії фронту, наразі в повній мірі проводять посівну.

Як повідомлялося, наразі траса з Миколаєва до Одеси забита фурами зі збіжжям, бо миколаївські порти не можуть приєднатися до «зернової угоди» через постійні обстріли.

Читайте також: “Бізнес трохи оживає, але це не можна назвати життям”, – Кім

Нагадаємо, якщо бюджет Миколаєва позбавлять податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який сплачують військовослужбовці зі своєї зарплати, то місто втратить будь-яку можливість підтримувати власну життєдіяльність. Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram