“Бізнес трохи оживає, але це не можна назвати життям”, – Кім

Більшість бізнесу працює і одночасно допомагає ЗСУ або чи працює з мінімальними націнками.

Ситуація з робочими місцями у Миколаєві та області залишається напруженою, про що заявив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в ефірі телемарафону «UA разом».

З роботою погано, бо за останній місяць посилилися обстріли з артилерії та ракетні обстріли. Люди приїжджають у своїх справах не на довгий термін. Вони живуть у селах, де безпечніше. Бізнес трохи оживає, але це не можна назвати життям – це виживання.

Більшість бізнесу працює і одночасно допомагає ЗСУ або чи працює з мінімальними націнками і все, що заробляє, також відправляє на допомогу нашим Збройним силам.

Тому, з точки зору кількості, у нас збільшилася кількість об’єктів, що працюють. З погляду робочих місць – навпаки, всі економлять, і багато працівників зараз воюють, – зазначив він.

За його словами, покращити ситуацію із зайнятістю допоможе розблокування портів або вдалий контрнаступ, який дозволить відкинути ворога.

Дивіться також: Небайдужий бізнес передав Миколаєву нову спецтехніку для управління з надзвичайних ситуацій

Нагадаємо, що за словами Кіма у травні обласний бюджет було виконано і навіть трохи перевиконано. При цьому він зазначив, що, на жаль, приблизно 80% підприємств у регіоні зупинилися та не працюють.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram