Фото: Погляд

Ліван вводить цілодобову комендантську годину

Уряд Лівану запровадив на десять днів цілодобову комендантську годину через зростання кількості випадків захворювання на COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ABC News. Громадянам країни у цей час забороняється залишати домівки навіть для того, щоб придбати продукти або зайнятися спортом. Виходити з дому можна лише медпрацівникам та журналістам.

Читайте також: Сейшели відкрилися для щеплених від COVID-19 туристів

Обмеження діятимуть до ранку 25 січня. Нині у країні високими темпами поширюється коронавірус, щодня фіксується понад 5 тисяч нових випадків зараження.

Крім того, вибух у порту Бейрута, який зруйнував дві лікарні у місті, та політико-економічна криза негативно позначилися на системі охорони здоровʼя.

Вся система охорони здоровʼя перебуває на межі краху… Усі лікарні в Лівані відчувають брак медичних засобів і ліків. На жаль, через різке збільшення кількості випадків захворювання ця ситуація нині погіршилася, – сказав доктор Фірас Абіад, хірург і генеральний директор університетської лікарні Бейрута.

Спалах заражень пов’язують з напливом туристів, які приїхали в країну на свята після ослаблення карантину. За даними ЗМІ, близько 80 тисяч осіб відвідали Ліван у грудні, щоб відсвяткувати Різдво і Новий рік.

Нагадаємо, що у Франції з 18 січня усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram