Літнім майданчикам для кафе та ресторанів бути: виконком підтримав малих підприємців

Проект рішення про укладення, продовження та переоформлення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення пересувних тимчасових споруд, а простіше кажучи літніх майданчиків кафе та ресторанів, попередньо був винесений на сайт міської ради. А вже сьогодні, 13 травня, виконком одноголосно підтримав рішення.

В ньому ідеться про те, що такий договір із землекористувачами укладається на один рік. Члени виконкому підтримали питання одноголосно, а Олександр Трифонов нагадав, у місті є сотні МАФів з власниками яких закінчився строк договору оренди і вони також потребують вирішення.

Ми не даємо дозвіл на продовження і в результаті бачимо, що МАФи стоять і не платять до бюджету гроші. Тобто нам треба або відмовити тоді їм або все-таки продовжити дозволи і нехай люди платять в бюджет ці кошти. Тобто, давайте хоча б тих, хто є у нас на продовження, а там в земельному управлінні лежать такі папки і чекають чергового виконкому, і чекають дозвіл на продовження. Прохання все-таки винести на наступний виконком, – каже член виконкому.

На це міський голова нагадав, рішення щодо сервітутів цих МАФів на розгляд виконкому виносили окремими питання, однак певні члени виконавчого комітету запропонували об’єднати їх в  один пакет, мовляв щоб уникни корупційної складової.

Дивіться також: У Миколаєві демонтували три незаконних МАФи

Після того, як ці питання винесли на виконком їх знову попросили роз’єднати, тому що побачили в цьому інший злий умисел, а саме протягування якихось «лівих» тимчасових споруд в рішенні виконкому. Їх знову роз’єднали, зараз вони готуються, має пройти процедура 20 днів офіційно на сайті і їх винесуть (на розгляд виконкому – ред.) – пояснив Олександр Сєнкевич.

Стосовно ж 15-ти літніх майданчиків, щодо яких рішення члени виконкому вже підтримали, за словами Олександра Сєнкевича, це діючи нині літники, які потребували процедури оновлення документів. Міський голова каже, аби прискорити процес ухвалення рішень саме по цих питаннях засідання виконкому відбуватимуться в телефонному режимі.

Нагадаємо, на ремонт вулиці Потьомкінської у Миколаєві витратять близько 300 мільйонів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram