Легкоатлетка Ольга Саладуха оголосила про завершення спортивної кар’єри після невдачі на Олімпіаді в Токіо

Українська легкоатлетка Ольга Саладуха, яка також є нардепом від партії Слуга народу, вирішила завершити спортивну кар’єру після невдалого виступу на Олімпіади-2020 в Токіо.

Про це повідомляє Суспільне.

38-річна спортсменка потрійного стрибка заявила, що вони з тренером зробили все, щоб виступати на високому і гідному рівні.

Шкода тільки, що це, мабуть, останній старт. Прийшов час попрощатися з кар’єрою. Це все. Дуже боляче. Емоції не передати, – додала Саладуха, яка показала результат 13,91 м в кращій спробі, але цього виявилося мало для потрапляння в 12-ку кращих. Для виходу в фінал потрібно було показати результат 14,40 м.

Атлетка поскаржилася, що їй хотілося виступити в фіналі, до чого, за її словами, вона була готова, однак в неї був надрив стегна, через який вона лікувалася з початку сезону.

Чесно кажучи, несподівано, що не вдався результат, – резюмувала Саладуха.

Спортсменка тричі була чемпіонкою Європи, двічі – світу та одного раз вигравала медаль на Олімпійських Іграх – бронзу в Лондоні у 2012 році. Ігри в Токіо були для неї третіми в кар’єрі.

Нагадаємо, тенісистка Світоліна програла в півфіналі на Олімпіаді в Токіо.

Раніше повідомлялося, Ольга Харлан програла китаянці в 1/16 фіналу Олімпіади в Токіо.