Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн брифінгу повідомив, що Києво-Печерську Лавру закрили на карантин. Лише за минулу добу у Лаврі коронавірус підтвердили у 63 осіб.
За його словами, таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій столиці. Міський голова також закликав правоохоронців проконтролювати дотримання цього рішення.
Дивіться також: Почему в Николаеве нет заразившихся? Антивирусная песня
Із 79 випадків захворювання, зареєстрованих за минулу добу, 63 — у Києво-Печерській лаврі, — сказав Кличко.
Раніше Києво-Печерська лавра, де проводить богослужіння УПЦ МП, закликала ігнорувати карантин. Священники просили вірян приходити у храми та причащатися.
Нагадаємо, поліція склала три адмінпротоколи на священників за порушення карантину у Вербну неділю.




