Дмитро Кулеба. Фото - dyvys.info

Кулеба окреслив три пріоритети України на новій сесії Генасамблеї ООН

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у телефонній розмові з головою сесії Генасамблеї ООН, міністром закордонних справ Мальдівів Абдуллою Шахідом окреслив три пріоритети України на цій сесії.

Про це повідомляє МЗС.

Ключовим пріоритетом нашої зовнішньої політики, закріпленим у Стратегії зовнішньополітичної діяльності, залишається протидія російській агресії та відновлення територіальної цілісності України. 23 серпня в Києві відбувся інавгураційний саміт Кримської платформи, яка консолідує міжнародні зусилля задля деокупації Криму. Ми розраховуємо на всебічну підтримку її роботи з боку ООН, адже досягнення кінцевої мети Кримської платформи – повернення Криму – відновить повагу до Статуту ООН та припинить грубі порушення міжнародного права, – наголосив міністр.

Читайте також: До Миколаєва завітала почесний посол Фонду ООН з питань народонаселення в Україні Марія Єфросиніна

Кулеба поінформував про намір України скликати дебати щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях під час цієї сесії Генасамблеї ООН.

Другим пріоритетом України на 76-й сесії Генасамблеї ООН, за його словами, стане поліпшення умов життя українців на територіях, які постраждали від російської агресії у Донецькій та Луганській областях. Третім пріоритетом, за словами Кулеби, стане подолання пандемії COVID-19 та її соціально-економічних наслідків.

Нагадаємо, пандемія коронавірусу призвела до того, що понад 100 мільйонів працівників у всьому світі виявилися на межі бідності. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram