«Кубок Мера 2020»: «Торпедо-2010» Миколаїв перемагає «Чорноморець»

Миколаїв, Одеса, Херсон. 12 команд з півдня України з 18 по 20 вересня провели три дні запеклих футбольних баталій на турнірі «Кубок Мера 2020».

Батьківський комітет футбольної школи, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, Управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради провели у Миколаєві унікальний дитячий турнір.

Дуже важливо, що ініціатива цього турніру фактично виникла у батьків дітей, які будуть сьогодні грати. Хочу подякувати Ігорю Барському, який прийшов і каже “давайте проведемо просто турнір, не треба някі бюджетні кошти виділяти”. В будь-якому разі, якщо цей чемпіонат зайде, то можна буде виділяти додаткові бюджетні кошти, щоб зробити чемпіонат масовішим. Ми бачимо, що у Миколаїві, навіть за карантинних заходів відбуваються такі турніри, а це означає, що по закінченню карантину, цей турнір потрібно розвивати, збільшувати, і кількість людей, які будуть приїзджати до Миколаєва також потрібно збільшувати – розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Фінальний поєдинок між миколаївським «Торпедо-2010» та одеським “Чорноморцем” в основний час завершився у нічию, а у серії пенальті миколаївська команда перемогла. «Торпедо-2010» залишає трофей для Миколаєва.

Про це детальніше у програмі «Вперед Миколаїв».

Нагадаємо, команда Іллі Близнюка перемогла одеський Чорноморець завдяки голу у виконанні Вадима Яворського.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram