МФК Миколаїв вийшов у 1/16 фіналу Кубка України, перегравши Чорноморець

Команда Іллі Близнюка перемогла одеський Чорноморець завдяки голу у виконанні Вадима Яворського.

МФК Миколаїв у другому попередньому етапі Кубка України зіграв південне дербі – суперником Корабелів став одеський Чорноморець. Окрім кадрових перетинів (Сікорський, Яворський, Слінкін, Паламар), матч був першим у 2020 році, який відбувся за присутності вболівальників.

Гра була насичена боротьбою, а ось гольових моментів у грі було обмаль – згадуємо лише постріл зі штрафного у виконанні Авагімяна, який потягнув Лободров. А ось МФК Миколаїв забив у кінці першого тайму – фантастичний за виконанням постріл видався форварду Вадиму Яворському, який влучив у дальню «дев’ятку» воріт Варакути.

У другому таймі господарі мали класний шанс, аби подвоїти перевагу – але Варакута обличчям відбив потужний удар Кравченко. Чорноморець претендував на пенальті, але арбітр Ігор Пасхал не побачив порушення правил у єдиноборстві між Березянським і Авагімяном.

На кінець гри свої моменти втратили Кравченко, який знову програв дуель Варакуті, а Лиховидько двічі не влучив у ствір з вбивчих позицій, як і Авагімян. 1:0 – МФК Миколаїв перемагає і виходить у наступний етап національного кубку.