ФОТО: REUTERS

Король Таїланду помилував 16 українців: семеро звільнені з-під варти

Король Таїланду Рама Х (Маха Вачхіралонгкон) помилував 16 українців, семеро з яких звільнені з-під варти.

З нагоди Дня народження тайського монарха Рами Х протягом серпня-грудня 2020 року триває колективне королівське помилування осіб, утримуваних у виправних закладах Королівства Таїланд, яке стосуватиметься й ув’язнених громадян України, повідомляє Посольство України в Таїланді у Facebook.

За попередніми результатами, всі без винятку ув’язнені в Таїланді громадяни України (16 осіб) отримали королівське помилування. Дві особи отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), семеро осіб – на 1/2, решту семеро громадян України було повністю звільнено з-під варти, – йдеться у повідомленні.

У Посольстві наголосили, що й надалі докладатимуть максимальних зусиль для забезпечення дотримання законних прав і інтересів усіх громадян України в Таїланді, Лаосі і М’янмі, у тому числі тих, хто наразі продовжує перебувати в закладах позбавлення волі цих країн.

Нагадаємо, 13 українських військових відправились на лікування до Німеччини. транспортний літак німецьких Військово-повітряних сил Airbus A310 вчора виконав місію медичної евакуації у київському аеропорту “Бориспіль”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram