У Миколаєві відбулась конференція «Управління бізнесом індустрії краси і здоров’я»

Автор – Олександр Гаврилов, оператор – Олеся Симоненко

12 березня, в Миколаєві за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку відбулась конференція «Управління бізнесом індустрії краси і здоров’я».

Конференція проходить за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Європейського союзу EU4Business. Організував її офіційний інформаційний партнер ЄБРР в Миколаєві «Центр Підтримки Бізнесу».

Дивіться також: Конференція «Інноваційний бум як двигун розвитку бізнесу»

За словами його директора Артема Ващиленка це перша в місті спеціалізована конференція з управління бізнесом для індустрії краси та здоров’я.

Метою конференції було покращити управлінські навички учасників, а також визначити основні виклики які постають перед підприємцем-початківцем, адже в умовах збільшення конкуренції питання стабільного існування молодих компаній стоїть дуже гостро, як правило 70% кампаній початківців закриваються.

Конференція є лише першим етапом програми, з квітня організатори відкриють спеціальну школу управління для керівників і власників компаній які працюють у цій сфері де директори і власники компаній зможуть протягом двох місяців навчання покращити свої навички з менеджменту, маркетингу, інструментів роботи з клієнтами тощо.

Загалом у конференції взяло участь більше півсотні підприємців та їх представників.

Нагадаємо, нещодавно у Миколаєві відбулася конференція «Жінки у бізнесі».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram