Комунальні служби відновлюють та підтримують у робочому стані системи зливової каналізації

У Миколаєві комунальні служби продовжують роботу з відновлення та підтримки у робочому стані систем зливової каналізації. Про відповідні плани міського КП «ЕЛУ Автодоріг» на наступний рік в ефірі нашого телеканалу розповів його очільник Віталій Шевченко. І ось що саме він розповів з цього приводу:

Фактично в нас залишається ще близько 17,5 км зливової каналізації, яка поки не перебуває на балансі, але діючі комісії по адміністраціях районів постійно виходять на обстеження. Наше завдання — оприбуткувати ці мережі на підприємстві, тобто визначити, чи підпадають вони під поняття зливової каналізації. Якщо підпадають — ми їх приймаємо на баланс, після чого в окремих місцях ремонтуємо, прочищаємо або приводимо до ладу потоки за рівнями, адже частина каналізацій була покинута через те, що під час будівництва в 50–70-х роках рівні не зійшлися належним чином. Робота ведеться щомісяця, збираються комісії, і вже наступного року плануємо прийняти на баланс ще орієнтовно 2,5 км мереж. Це дві великі вітки, над якими ми зараз працюємо, формуючи план заходів, щоб зробити їх повноцінно робочими.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: