Домашнє насильство. Фото: Волинь Online

Комітет ВР України підтримав проект про захист дітей від сексуального насильства

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності підтримав законопроєкт щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Бакумов, який займає посаду головиу підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, передає Укрінформ.

“У січні 2020 року було створено Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітніх. Сьогодні ми зробили ще один важливий крок для захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства — комітет підтримав проєкт закону №3055, який приведе українське законодавство у відповідність до Ланцаротської конвенції. Мова йде про цілий ряд статей, в тому числі й уточнення покарання за дитячу порнографію”, – зазначив він.

Депутат наголосив, що нині Україна входить до топ-п’ятірки країн, де виробляють дитячу порнографію.

“Нелюди, які експлуатують дітей з цією метою, дуже часто уникають відповідальності тільки тому, що правоохоронці не можуть кваліфікувати злочин. Завдяки внесеним змінам до законів України, злочинці будуть покарані не лише за статевий акт з неповнолітнім, але й за вчинення різних дій сексуального характеру та проведення видовищного заходу сексуального характеру за участю неповнолітнього”, – додав Бакумов.

Вчора повідомлялось про те, що у Миколаївській області правоохоронці затримали 66-річного чоловіка, якого підозрюють у розбещенні дев’ятирічної внучки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram