Комісія з етики міськради Миколаєва не змогла дати оцінку діям депутата Невінчанного

Члени постійної комісії міськради Миколаєва з питань законності та етики не змогли дати оцінку діям депутата міськради від фракції «Опозиційна платформи – За життя» Максима Невінчанного.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Розгляд питання ініціював голова громадської організації «Асоціація учасників і інвалідів АТО» Ілля Шполянський.

Депутат від партії «ОПЗЖ» Олександр Медведєв, заявив, що в публікації Максима Невінчанного не було саме привітання від Володимира Путіна. Лише його зображення.

Керівник фракції «Європейська Солідарність» у міськраді Миколаєва, голова постійної депутатської комісії з питань законності та етики Олена Кисельова запропонувала оформити звернення до СБУ.

Цю пропозиція члени комісії відразу підтримали. А от дати оцінку вчинку депутата – без його присутності – не змогла.

Ілля Шполянський наполіг на тому, щоб кожен депутат під протокол офіційно висловив свою позицію.

У підсумку обговорення Олена Кисельова поставила на голосування питання про визнання вчинку Максима Невінчаного неетичним і таким, що ображає пам’ять загиблих українських воїнів та їхніх сімей, а також популяризує дії агресора – за проголосували лише два члени комісії.

«Ми комісія з етики. І мова йде про дії депутата по відношенню до держави. Прошу оцінити поведінку депутата як некоректну, неетичну, де ображається пам’ять загиблих і спрямоване на підтримку дій держави агресора », – сказала Олена Кисельова і запропонувала членам комісії підтримати.

«За» проголосувала тільки вона і Тетяна Домбровська.

Нагадаємо, що Миколаївські патріотичні сили вийшли на акцію «Патріот, привітай депутата» проти колабораціонізму.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram