Кім привітав миколаївців атмосферним відео

Начальник Миколаївської ОВА сказав чим для нього є День Незалежності та проанонсував звільнення від окупантів Кінбурну та Криму.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Нагадаємо, що вчора Віталій Кім розповів про підняття найбільшого прапора міста до Дня Державного прапору.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: