Заповненість ліжок у лікарнях в середньому по країні становить 41,7%. У Миколаївській області цей показник вищий – 65,4%.
Про це на онлайн-брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Наразі у закладах охорони здоров’я знаходяться 63 680 ліжок відведених для лікування від covid-19. З них 37 308 ліжок, які забезпечені або централізованою подачею кисню, або біля ліжка знаходиться кисневий концентратор. Загальна кількість забезпеченості складає 58,6%, – розповів міністр охорони здоров’я.
Нагадаємо, у міській лікарні №1 відкрили 100 додаткових ліжок для хворих на коронавірус. Також компанією НІБУЛОН підключаються 150 ліжок до кисню. Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру у соцмережах.




