“Казка для сім’ї”: благодійний фотопроєкт для сімей, які виховують дітей з інвалідністю

Благодійний Фонд Доброта та Довіра третій рік поспіль організував для родин, які мають діток із інвалідністю, безоплатну новорічну фотосесію.

Для сімей підготували різні яскраві локації у кращих фотостудіях міста та допомогли обрати святкові образи. Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

У святковій фотосесії від благодійного фонду «Доброта та Надія» родина Сергатових взяла участь уперше. На сьогодні батьки Сергій та Ірина виховують трьох діточок – але незабаром ще чекають на поповнення.

Організатор заходу Валентини Ткаченко вважає, що такі заходи сприяють зміцненню родини, особливо напередодні новорічних та різдвяних свят.

Я вважаю, що такі акції повинні бути не тільки у нас, а й усюди, тому що, дійсно, сімейна фотографія – це як оберіг для родини, – наголосила Валентина Ткаченко.

Фотограф Вікторія Білоусова із задоволенням береться до справи, адже дитячі усмішки для неї найкраща винагорода. За плечима Вікторії уже 10 таких фотозйомок.

Організатори забезпечили учасникам всі умови від макіяжу і святкових нарядів, аби вони із задоволенням взяли участь у фотозйомці у яскравих локаціях фотостудій нашого міста.

Нагадаємо, що у Миколаєві за кошти міського бюджету роблять ремонти у квартирах людей з інвалідністю

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram