Про це стало відомо у вівторок на засіданні уряду. В свою чергу Міністерство енергетики України повідомило, що до підземних сховищ закачали більше 12 мільярдів кубометрів газу.
Про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
З огляду на зупинку великих промислових об’єктів та значну кількість людей, які залишаються в евакуації, такої кількості блакитного палива може вистачити, якщо зима буде теплою. Для порівняння, на жовтень 2021 та 2022 років у вітчизняних підземних сховищах знаходилося по 19 мільярдів кубометрів газу.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




