Кабмін пропонує ввести для населення фіксовану ціну на газ

Кабінет Міністрів пропонуватиме встановити для побутових споживачів фіксовану ціну на газ у розмірі 6,99 гривні за кубометр.

Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНІАН.

У зв’язку з пандемією COVID-19, впровадженням в Україні карантинних обмежень, різким і непомірним зростанням біржових цін на газ в останні тижні пропонується ввести для всіх побутових споживачів в Україні державне регулювання цін на газ на період карантинних обмежень або до закінчення даного опалювального сезону. Пропонована ціна, яка встановиться на цей момент, 6,99 гривні за кубічний метр, – сказав він.

За словами прем’єра, якщо цього не зробити, то вже в лютому ціна на газ для населення може зрости до 12 гривень за кубометр.

Прем’єр дав доручення Міністерству енергетики, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а також Міністерству юстиції підготувати проект постанови уряду Про впровадження державного регулювання ціни на газ на час карантинних обмежень.

Нагадаємо, 12 грудня депутати планово-бюджетної комісії Миколаївської міської ради погодили проєкт рішення сесії про звернення до Президента України, до Верховної Ради України та Кабміну з проханням переглянути тарифи для населення на газ і електроенергію в сторону їх зменшення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram