Фракції «Пропозиція» у міськраді ініціювала звернення до керівництва держави щодо перегляду тарифів

12 січня, депутати планово-бюджетної комісії Миколаївської міської ради погодили проєкт рішення сесії про звернення до Президента України, до Верховної Ради України та Кабміну з проханням переглянути тарифи для населення на газ і електроенергію в сторону їх зменшення.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу «МАРТ».

Розгляд питання ініціював член фракції партії «Пропозиція» Дмитро Січко та зазначив, що зменшення необхідно мінімум до рівня тарифів 2020 року. Також у зверненні йдеться про мораторій на підняття тарифів, про введення пільгових тарифів для деяких верств населення і про збільшення програми субсидій.

Найбільш актуальною тематикою останніх двох тижнів є тарифоутворення. Ціни на газопостачання, електропостачання, які має населення, це важкий фінансовий тягар, він може привести до негативних наслідків. Ми, як депутати Миколаївської міської ради, повинні виступити на захист населення міста. Звичайно, тарифи не ми приймаємо, не органи місцевого самоврядування, а органи державної влади. Тарифи повинні бути не просто обгрунтованими, а й справедливими. Ми, як представники міста Миколаєва, не повинні знаходитися в стороні. Фракція партії «Пропозиція» ініціює звернення до Президента України, до Верховної Ради України та Кабміну. Це те, що ми можемо зробити в абсолютно законному руслі, – заявив Дмитро Січко.

Депутат відзначив, його депутатський досвід показує, подібні звернення часто не беруться до уваги центральною владою, однак має надію, зважаючи, що питання тарифів нещодавно піднімалось Президентом України Володимиром Зеленським, то воно буде враховане. 

 У підсумку, бюджетна комісія підтримала звернення, його мають розглянути на сесії міської ради. 

Нагадаємо, у неділю, 10 січня, на Соборній площі люди вийшли на пікет проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

Як відомо, у Миколаєві тариф на тепло виріс на 35%.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram