Іван Кухта про справи у Снугірівці через півроку після деокупації, головні виклики, настрої людей і перспективи для громади 

У листопаді 2022 року Снігурівська громада була звільнена від російських окупантів. Вже за тиждень депутата Миколаївської облради Івана Кухту призначили начальником міської військової адміністрації. Про свою роботу за минувші півроку, детально щодо відновлення Снігурівщини, подолання наслідків окупації, останні ворожі прильоти, а також перспективи розвитку громади, він розповів в ефірі нашого телеканалу.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: