Фото: Time

Іран з п’ятої спроби передав Україні звіт щодо причин катастрофи літака МАУ

Іран ввечері 31 грудня, з п’ятої спроби, передав Україні проект технічного звіту про причини катастрофи літака МАУ під Тегераном. Далі його повинна затвердити Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO).

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін в коментарі «Суспільному».

Він зазначив, що зараз всі компетентні органи ретельно вивчають проект. В Україні є 60 днів на те, щоб внести до звіту зауваження і пропозиції, після чого у Ірану буде ще місяць на його доопрацювання. Звіт оприлюднять лише після того, як його затвердить рада Міжнародної організації цивільної авіації.

Рано щось коментувати по звіту. Є факт його отримання, далі аналіз покаже, наскільки він нас задовольняє з точки зору об’єктивності та неупередженості, – додав Єнін.

Про факт передачі звіту повідомила і іранська сторона.

Склали попередній звіт про обставини катастрофи, а його остаточний варіант затверджений і переданий всім відповідним сторонам, – сказав посол Ірану в Україні Манучехр Мораді.

Нагадаємо, українська авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” проведе закритий показ фільму – розслідування авіакатастрофи в Ірані 8 січня рейсу PS752 автора Леоніда Канфера.

Також повідомлялось, Іран не йде на переговори з Україною щодо вирішення питання про компенсації родинам загиблих у катастрофі літака МАУ, який 8 січня збили поблизу Тегерана. Хоча раніше Іран заявляв про готовність виплатити компенсацію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram