Інсуліном будете забезпечені у повному обсязі, – Ірина Шамрай про державну субвенцію у 7,7 млн гривень

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай повідомила про нарахування державної субвенції у розмірі 7 мільйонів 710 тисяч гривень для лікування людей, що хворіють на цукровий діабет.

Відповідаючи на запитання глядачів та підписників ТРК “МАРТ” Ірина Шамрай повідомила, що отримання державної субвенції дозволяє у повному обсязі забезпечити інсуліном пацієнтів хворіючих на цукровий діабет.

Наші пацієнти, які мають цю недугу – дуже багато звернень є на сьогоднішній день, уже забезпечені. Звертайтесь у лікувальні заклади, виписуйте безкоштовні рецепти – інсуліном ви будете забезпечені у повному обсязі, – запевняє очільниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

Дивіться також: Якщо ми переживемо цю епідемію, у нас ще буде багато свят, – Ірина Шамрай закликала вірян залишатись на Великдень вдома

Ірина Шамрай також зазначила, що у даний момент на рівні міської ради розглядається питання про додаткові доплати медичних працівникам, які працюють з людьми, що мають підозру або хворіють коронавірусом.

Нагадаємо, співачка Надя Дорофєєва подякувала фельдшеру з Миколаївщини.

Раніше повідомлялось, станом на 14 квітня, в Україні 3 тисячі 372 випадки COVID-19.

Як відомо, на Миколаївщині кількість хворих на коронавірус зросла до 14 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram